Rekuperacja Szczecin - Witamy na naszej stronie !

Stosują…c system wentylacji z odzyskiem ciepł‚a (rekuperacja) masz zawsze czyste i świeże powietrze w Twoim domu i to bez otwierania okien. Jesteś›my profesjonalną firmą…, która istnieje na rynku już od wielu lat. Wykonujemy projekty i montaże najnowszej generacji systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Wentylacja mechaniczna (Szczecin, zachodniopomorskie) z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacja, to stał‚y dopływ świeżego powietrza oraz znaczna oszczę™dność‡ w kosztach ogrzewania.

Nasze urządzenia (rekuperatory) są przyjazne dla środowiska, a co najważniejsze gwarantują… skuteczny odzysk ciepł‚a. Zapewniamy wysoką… jakość‡ ś›wiadczonych usług, stosujemy materiał‚y wyłącznie renomowanych firm.

O firmie

Nasze Przedsię™biorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Każda oferta ma indywidualny charakter dostosowany do indywidualnych wymagań„. Każda nasza realizacja jest naszą… wizytówką. Specjalizujemy się™ w budownictwie jednorodzinnym. Do każdej wykonanej przez nas instalacji sporzą…dzamy dokumentacje techniczno – projektową…. W oparciu o plan budynku i  wizytą™ na budowie oraz odpowiednie obliczenia sporządzamy projekt który jest punktem wyjścia do dobrze dobranej i wykonanej instalacji wentylacyjnej.

 

 

Stale udoskonalamy nasze umieję™tnoś›ci. Cyklicznie uczestniczymy w różnych szkoleniach, wykł‚adach i sympozjach poświę™conych nowoczesznym rozwią…zaniom w budownitwie oraz ś›ledzimy postę™p technologiczny w tym zakresie. Wykonaną… przez nas instalacje wentylacyjną… oddajemy w użytkowanie po dokonaniu odpowiednich pomiarów oraz regulacji zgodnie  z wytycznymi zawartymi w projekcie. Pomiary instalacji wykonywane są… anemometrem posiadającym certyfikat kalibracji.

Zakoń„czenie prac potwierdzone zostaje pisemnym protokołem odbioru instalacji oraz protokoł‚em z regulacji (pomiarów) instalacji. Posiadamy profesjonalny sprzę™t do wykonywania przekł‚uć‡ potrzebnych do prowadzenia instalacji, dzięki której prace są… wykonane estetycznie a strop nie jest narażony na spę™kania i wibracje. Montujemy sprawdzone rekuperatory, o dobrych parametrach pracy i wysokiej jakoś›ci wykonania.

Zapraszamy do naszej siedziby biura handlowego w Policach, przy ul. Fabrycznej 2.

Przedsiębiorstwo Budowlane DOM Sp. z o.o.
ul. Wielecka 9, 72-010 Police
Salon Pomp Ciepła
ul. Lipowa 18, 72-003 Wołczkowo
GSM: 502 631 686
GSM: 508 281 278
Jak do nas trafić ?

Wyświetl większą mapę
Rekuperacjaszczecin.pl Copyright © 2012 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja: Agencja Interaktywna Virtualweb